Виникли запитання?

Про продукцію:

Вода — запорука повноцінного функціонування організму людини. Від якості, чистоти, навіть смакових властивостей добової норми, вжитої в раціоні харчування води, залежить не тільки здоров'я, але й життєвий тонус та психологічний стан будь-якої людини. 


Проблема забезпечення придатною для споживання питною водою зараз актуальна в Україні та світі, як ніколи. Розвиток промисловості, застосування у сільському господарстві протягом тривалого часу хімічних добрив та отруйних речовин, техногенні катастрофи призвели до великого дефіциту та відсутності належної кількості відкритих джерел з незабрудненою водою, адже незадовільна якість води негативно впливає на стан здоров'я населення, скорочує тривалість життя. 


ТМ "Чиста вода" успішно працює на ринку постачання питної негазованої води, активно збільшує обсяги свого виробництва та реалізації власної продукції, що позитивно впливає на процес розбудови підприємства в регіональному масштабі. 


Гнучка виробнича структура, використовуючи досвід та іновації провідних європейських бізнес-аналогів, створила унікальну, висококласну, конкурентноспроможну продукцію, воду, яка зберігає в собі всі корисні властивості, і в той же час, вільна від шкідливих домішок, хімікатів, консервантів. Продукцію ТМ "Чиста вода" можуть спокійно використовувати люди різних вікових категорій, без обмежень, навіть з діагностованими хворобами шлунково-кишкового тракту, нирок і т.п.


Питна негазована вода ТМ "Чиста Вода" бутелюється в стандартні 5-галонні (18,5л.) пляшки-ємності. Також відбувається реалізація на розлив.

Склад: 

Водневий показникpH - 7,3
Сухий залишок110 - 180 мг/дм3
Загальна жорсткість2,0 - 3,0
Загальна лужність1,6 - 2,0
Кальцій36 - 50 мг/дм3
Магній4,8 - 6,0 мг/дм3
Натрійвідсутній
Хлориди18 - 24
Сульфати27,5 - 35
Фторидивідсутні

Про виробництво:

Більшість країн Заходу вже понад століття використовують для споживання спеціально підготовану воду. Для того, щоби не купувати продукцію поганої якості, треба бути інформованим про основні вимоги до високоякісної питної води.

 

  • Відсутність неспецифічних для питної води компонентів.
  • Відсутність механічного забруднення.
  • Відсутність сторонніх запахів, неспецифічних присмаків.
  • Наявність вільного кисню.
  • Збалансованість мінерального складу за кількістю та якістю.
  • Знезараження.


На сьогоднішній день, практично придатна для споживання вода знаходиться у підземних родовищах. Видобувати ії слід тільки за умови використання спеціально облаштованих артезіанських свердловин. До речі, далеко не всі підземні родовища містять придатну для споживання воду.


Більшості вищевказаних технічних вимог відповідає вода родовища "Буковина", розташованого на північному сході м.Чернівці. Це родовище знаходиться в експлуатації понад 100 років.


Нині ДКП "Чернівціводоканал" здійснює постачання артезіанської нехлорованої води згідно договору № 14033 від 01.01.2011р.


Якість води щодня контролюється та перевіряється лабораторією підприємства та СЕС.


Для видалення солей (мінералів) зазвичай використовуються катіонообмінні смоли та мембрани зворотного ОСМОСу. Але і ці сучасні технології не завжди дають бажаний результат, адже недоліки використання смол полягають у наступному: у процесі очищення з води видаляється вільний кисень.Враховуючи той факт, що скелет людини отримує кисень з води,, можна зробити висновок: вживання питної води з відсутністю вільного кисню негативно впливає на здоров"я.


Технологія з використанням мембран зворотного ОСМОСу застосовує вприскування набору полікислот (антискалантів) для захисту поверхні мембран від нашарування мінеральних солей.


Пропускна здатність мембран 94-98%, що не виключає потрапляння цих речовин до готового продукту.


Для процесу виробництва води питної негазованої ТМ "Чиста вода" розроблена наступна технологічна схема:

 

  • Механічні картріджі.
  • Мембрани зворотного ОСМОСу.
  • Балансування мінерального складу (змішування потоків після використання механічних картріджів та мембрани).
  • Знезараження з використанням УФО.


Особливість технологічного процесу полягає у тому. що для захисту мембран не застосовуются антискаланти. Процеси очистки води та мембрани від надлишку солей здійснюються окремо.


Таким чином, практично виключена можливість потрапляння будь-яких хімічних реагентів до кінцевого продукту.


У складі готової продукції в повному обсязі залишаєтья вільний кисень, зберігається природний баланс мінералів та мікроелементів, не знищується природна структура води.


Відтак, питна негазована вода ТМ "Чиста вода" повністю відповідає всім вимогам до якості продукції.

Про нас:

Виробництво питної негазованої води ТМ "Чиста вода" започатковано з липня 2006 року. ТМ "Чиста вода" своєчасно та з максимальним комфортом постачає до помешкань, офісів, підприємств, громадських закладів якісну питну воду.


Свідоцтво на товарний знак №20031213569 від 30.12.2003р.
Свідоцтво про державну реєстрацію №04062216Ф0038525 від 22.04.2003р.
Генеральний директор та власник ТМ "Чиста вода" - приватний підприємець
Авраменко Геннадій Гавриїлович

Чиста водаДоставка та розлив води в м.Чернівці
Чиста водаДоставка та розлив води в м.Чернівці